Rīta joga un elpošana Sāls istabiņā (šobrīd nenotiek)

Lielākais vairums cilvēku nezina, kā elpot pareizi - lielākoties nepareizas stājas un tehnikas dēļ. Šajās nodarbībās apvienojam spēka, lokanības un dažāda veida jogu kustību vingrinājumus, lai vari baudīt jogu kopā ar sāls terapeitisko iedarbību. Praktizēsim elpošanas tehnikas, kas palīdzēs attīrīt plaušas, nomierināt prātu, līdzsvarot emocijas un gluži vienkārši vairot savu labsajūtu. Joga būs maiga un mierīga, bet reizē spēcinoša muskulatūrai un plaušām, kā arī dziedinoša ķermenim. Katras nodarbības noslēgumā ļausimies atjaunojošai un uzlādējošai relaksācijai.


Vari nodarbības apmeklēt arī tad, ja nekad neesi praktizējis jogu vai elpošanu - visu parādīsim un iemācīsim! Nodarbības ir īpaši piemērotas iesācējiem - lai arī pēc ilgāka pārtraukuma vai slimošanas vari atbrīvoties no hroniskām sāpēm, uzlabot kustīgumu, atjaunot spēku un kontroli savā fiziskajā templī - ķermenī.

Līdzi nepieciešams ņemt ērtas maiņas drēbes, jo nodarbība notiek sēžot sālī.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, jo vietu skaits ir ierobežots.

Par nodarbību laikiem un pieteikšanās kārtību - vairāk informācijas mūsu Fb lapā: https://www.facebook.com/pg/salsistabina/events/

Rīta joga un elpošana Sāls istabiņā