Komandas saliedēšanas pieredze Sāls istabiņā

Kustība, elpošana, meditācija - komandas saliedēšanas pieredze (joga & meditācija kolektīvam)

"Tu vari to, ko es nevaru. Es varu to, ko tu nevari. Kopā mēs varam paveikt lielas lietas." Māte Terēze

Vai esi iedomājies par jogu kā komandas saliedēšanas un kopā būšanas svinēšanas veidu? Mēs padomājām, izbaudījām un nolēmām piedāvāt arī jums - joga var būt kā lielisks starts produktīvai darba dienai vai iesildīšanās svinību vakaram. Tā ir ideāls ledlauzis, fiziska izkustēšanās + visi jutīsies dzīvi un iedvesmoti pēc tās.

Tas, ko ar prātu un ķermeni izdara dziļa elpošana un apzinātas ķermeņa kustības ir īsta maģija. Nav šaubu, ka joga ir lieliska un vispusēji strādā ar cilvēku, taču te pāris lietas, ko joga var paveikt tavā kolektīvā:

  • mazināt stresu - gan individuālā, gan profesionālā līmenī. Jo mazāk stresa, jo produktīvāks darbs. Mēs taču zinām, cik ļoti viena kolēģa neveiksmīgs rīts var mainīt atmosfēru visā telpā, vai ne?
  • celt pašapziņu - ar katras jaunas prasmes apgūšanu cilvēka pašapziņa pieaug. Šī ir lieliska iespēja ne tikai atvērt prātu neordinārajam, bet arī dalīties pieredzē un svinēt uzvaras kopā.
  • veicināt sadarbību - joga nav tikai individuāls darbs ar pozām, bieži jāņem vērā tas, ko dara kolēģis blakus un šur tur vajadzīgs pat viņu atbalsts un sadarbošanās.
  • veidot uzticību - vingrinājumos, kuros nepieciešama sadarbība, mēs mācāmies uzticēšanos - uzticēšanos gan sev, gan otram cilvēkam, kas nozīmē tādu prasmju apgūšanu kā dalīšanās, atklātība un palīdzības lūgšana vai pieņemšana.
  • pieredzēt kopību - joga komandā vienmēr ietver vismaz saujiņu smieklu un savu kolēģu iepazīšanu pavisam neierastos apstākļos. Tas viss mazina atšķirtību un ļauj vienoties kopīgu atmiņu veidošanai.
  • uzlabot veselību - par šo stāstīsim vismazāk, jo jogas pienesums mūsu veselībai ir teju neizmērāms - sākot no fiziskas lokanības veicināšanas līdz pat sirds un asinsvadu slimību profilaksei, līdz pat stājas korekcijai, līdz garīgajai veselībai un vēl un vēl...

Un tas viss Sāls istabiņā - apvienots ar haloterapiju. Tā ir pavisam dabiska un holistiska terapija, kas palīdz attīrīt elpošanas sistēmu, dziedināt ādas saslimšanas, veicināt labāku elpošanu, gulēt labāk un vispārēji justies veselīgāk. Sāls dziednieciskās īpašības, līdzīgi elpošanas praksēm, ir izmantotas gadu tūkstošiem. Jogas kustību nodarbībās mēs šos visus komponentus apvienosim vēl dziļākai, precīzākai un mērķtiecīgākai iedarbībai.

Nodarbību vada Sanita Dubrova - Kundalini jogas un meditācijas skolotāja un praktiķe, kas ikdienā strādā pašas izveidotajā jogas centrā Jelgavā (ww.jogascentrs.lv), atbalsta un ved plašajā jogas un meditācijas pasaulē pilsētas un apkārtnes iedzīvotājus. Savās nodarbībās īpaši izceļ fiziskā ķermeņa iepazīšanu, iemīlēšanu un attīstīšanu. Jo tikai tad, kad mēs apzināti izjūtam savu ķermeni, mēs iemācāmies apzināti izjust arī savu prātu. Par savu misiju Sanita ir izvirzījusi uzdevumu padarīt fantastiskās seno tautu prakses un instrumentus pieejamus un saprotamus ikvienam. Nodarbībās līdz minimumam samazināti svešvārdi un sarežģītie austrumu koncepti tiek skaidroti caur pieredzi un darīti saprotami mūsdienu aizņemtā cilvēka valodā.

Nodarbība notiek uz zemes – sālī, tādēļ līdzi jāņem ērts maiņas apģērbs.

Vietu skaits: 6-8 personām

Nodarbības ilgums: 60 vai 90 minūtes (pēc izvēles). Pēc tās ir iespēja nobaudīt siltu tēju vai kādu no piedāvātajiem skābekļa kokteiļiem (par papildus samaksu – 3 EUR/gb)