Piedāvājums bērnudārza grupiņai

  Piedāvājums bērnudārza grupiņai

  Haloterapija jeb sāls terapija ir alternatīva dabas dziedniecības metode, ko veiksmīgi liek lietā elpvadu un plaušu slimību profilaksē, kā arī rehabilitācijas periodā. Tāpat šī terapija ir iedarbīga imunitātes nostiprināšanai, ādas slimību ārstēšanai, psihiskā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

  Sāls terapijā izmanto sausu sāls aerosolu, kas ir efektīvs elpvadu slimību profilakses līdzeklis, kaitīgās vides ietekmes pretlīdzeklis, kā arī - atvieglo rehabilitācijas procesu hronisku slimību gadījumā un samazina akūtu vīrusu infekciju saslimšanas gadījumus. 

  Sāls istabas telpas sienas, griesti un grīda ir pilnībā noklāti ar sāli - šāds interjers īpaši patīk bērniem, kuriem dota iespēja izbaudīt rotaļas ar sāli tam speciāli ierīkotā stūrītī, gluži tāpat kā rotaļājoties jūrmalas smiltīs. Uz šiem seansiem atpūtas krēsli, kas parasti atrodas sāls istabiņā un paredzēti pieaugušo atpūtai, tiek izņemti un bērniem ir viena liela, balta smilšukaste! :)

  Sāls istabu var apmeklēt jebkādā apģērbā, taču jāņem vērā, ka pie tā var pielipt sīkie sāls puteklīši. Bērniem ieteicams līdzi ņemt maiņas apģērbu un dvielīti kāju mazgāšanai, jo pēc rotaļām sālī, iespējams, tas noderēs.

  Viens sāls istabas apmeklējuma seanss ilgst 40 minūtes, ieteicams iziet 5-10 seansu kursu divas reizes gadā, to darot katru, vai katru otro dienu, taču to var darīt arī, piemēram, reizi nedēļā. 

  Piedāvājam jūsu bērnudārza bērniem apmeklēt sāls istabas seansus, apvienojot to ar pastaigu svaigā gaisā, darba dienās rīta pusē, vai pēcpusdienā – kā ērtāk ieplānot.

  Vienā seansā ir iespējams uzņemt līdz 10 bērniņiem, kopā ar 1-2 pieaugušajiem

  Maksa par vienu seansu ir 45 Eur.