Skaņas masāža Sāls istabiņā

Skaņas masāža Sāls istabiņā

Skaņas masāža Sāls istabiņā

Ekskluzīvs piedāvājums – trīs vienā! Haloterapija, skaņas terapija un masāža – un tas viss vienlaikus!

Sāls terapija jeb haloterapija (no grieķu valodas - sāls) ir alternatīva dabas dziedniecības metode, ko veiksmīgi liek lietā elpvadu un plaušu slimību profilaksē, kā arī rehabilitācijas periodā. Tā ir iedarbīga imunitātes nostiprināšanai, ādas slimību ārstēšanai, psihiskā un emocionālā stāvokļa uzlabošanai.

Skaņas masāža notiek ar Tibetas dziedošajiem traukiem, kas tiek izvietoti uz ķermeņa un tam apkārt. Trauki tiek ieskandināti ar speciālu vālīti un tās rada trauka vibrāciju. Šis ir spēcīgs un dziļš process, jo skaņa ievibrē ķermeni līdz pat šūnu līmenim. Rezonanse, kuru mēs saņemam no Tibetas traukiem ir efektīvs līdzeklis organisma dabisko vibrāciju atjaunošanai. Mūsu ķermenī ir ļoti daudz un dažādi šķidrumi, skaņas vibrācija iekustina un maina to struktūru, kas ir šīs dziedināšanas pamatā. Atjaunojas enerģijas plūsma un tiek gūta dziļa relaksācija.

Masāža notiek uz zemes – sālī, uz paklājiņa. Skaņas masāža tiek veikta apģērbā, tāpēc jāģērbjas ērtās, dabīga materiāla drēbēs, kuras seansa beigās vēlams nomainīt (ļoti iespējams, ka tās būs ar sāls puteklīšiem).

Masāžas ilgums: 40 minūtes. Pēc tās ir iespēja nobaudīt siltu tēju vai kādu no piedāvātajiem skābekļa kokteiļiem (par papildus samaksu – 3 EUR)

Skaņas masāža Sāls istabiņā