Kā notiek sāls istabas apmeklējuma seanss?

Sāls istabas telpas sienas, griesti un grīda ir pilnībā noklāti ar sāli, kas absorbē atmosfēras mitrumu un vienlaikus ir antiseptisks līdzeklis, radot estētisku un komfortablu vidi apmeklētājiem. Šāds interjers īpaši patīk bērniem, kuriem dota iespēja izbaudīt rotaļas ar sāli tam speciāli ierīkotā stūrītī, gluži tāpat kā rotaļājoties jūrmalas smiltīs. 

Sāls istaba bērniem

Sīkās sāls daļiņas, ko izdala sienā iebūvētais ģenerators, efektīvi attīra elpošanas ceļus līdz pat vissīkākajiem bronhiem, tādēļ atrodoties sāls istabā ir ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Sāls istabas apmeklējums ir ieteicams vairāku slimību simptomu mazināšanai, piemēram,  elpceļu, vidusauss iekaisuma, bronhīta, siena drudža, atopiskā dermatīta, psoriāzes u.c. ādas slimību, kā arī nervu sistēmas nomierināšanas, stresa mazināšanas, bezmiega, smēķēšanas izraisīta klepus vai krākšanas novēršanas u.c. gadījumos, kā arī vienkārši profilaksei un imunitātes nostiprināšanai. Tāpat šis apmeklējums atvieglo stāvokli astmas slimniekiem – īpaši ļoti mitrā vai arī ziedēšanas laikā, kā arī pacientiem atveseļošanās periodā pēc bronhīta vai plaušu karsoņa izslimošanas.  

Apmeklējums ir noderīgs ikvienam – sākot no maziem bērniem, līdz pat senioriem, gan dāmām, gan kungiem. 

Seansa laikā ir iespēja relaksēties – var gulēt, klausīties fona mūziku, izmantot bezmaksas internetu vai kopā ar bērnu cept sāls kūkas un celt sāls pilis. Sāls istabas apmeklējums ļaus relaksēties mierīgā, komfortablā, drošā vidē, tas sniegs vismaz stundu garu atelpu no dienas darbiem un ikdienas skriešanām. Bērniem tā būs cita vide kā ikdienā un citas rotaļas, pašiem to nemaz nejūtot – elpojot sāls joniem bagāto gaisu, tomēr nejūtoties kā procedūrā vai ārsta kabinetā.

Relaksācija sāls istabā

Viens sāls istabas apmeklējuma seanss ilgst 40 minūtes, ieteicams iziet 5-10 seansu kursu divas reizes gadā, to darot katru, vai katru otro dienu.

Viena seansa laikā Sāls istabiņā iespējams uzņemt līdz 6 klientiem, jo telpā atrodas 6 atpūtas krēsli.

Sāls istabu var apmeklēt jebkādā apģērbā, taču jāņem vērā, ka pie tā var pielipt sīkie sāls puteklīši. Bērniem ieteicams līdzi ņemt maiņas apģērbu un dvielīti kāju mazgāšanai, jo pēc rotaļām sālī, iespējams, tas noderēs. Uz vietas var iegādāties vienreizējos halātiņus, kā arī bez maksas var izmantot bahilas un cepurītes. Dāmām ar gariem, skaistiem matiem - tos nepieciešams saņemt astē, vai lietot cepurītes. Sāls istabā pieejami pledi tiem, kas apsedzoties jūtas komfortablāk. Tomēr, ja seansu apmeklējat ādas problēmu dēļ, visefektīvāk būtu konkrēto ķermeņa daļu neapsegt. 

Tiek uzskatīts, ka sāls izdala negatīvos jonus, kas savukārt rosina serotonīna jeb tā saucamā laimes hormona izdalīšanos organismā. Serotonīns ir zināms kā viela, kas pozitīvi ietekmē cilvēka labsajūtu un garastāvokli, miegu un regulē apetīti.

Pēc seansa vēl 20-30 minūtes ieteicams atrasties iekštelpās, tādēļ, piedāvājam pasēdēt atpūtas stūrītī un izbaudīt skābekļa kokteili, sulu vai siltu zāļu tēju.

Sāls istabiņas logo

Strādājam pēc iepriekšēja pieraksta darba dienās un sestdienu rītos. 
Zvani 26310831, raksti FB Messenger, WhatsApp vai salsistabina@inbox.lv