Privāts skaņu meditācijas seanss Sāls istabiņā

Privāts skaņu meditācijas seanss Sāls istabiņā

Privāts skaņu meditācijas seanss Sāls istabiņā

Sāls terapija + skaņas terapija + relaksācija!

Atpūsties. Atlaisties guļus, dziļi ieeplot un izelpot, un ļauties. Skaņām, elpai, sāls garšai mutē, emocijām… Tad viss notiks.

Skaņa ļoti viegli un maigi spēj apiet visus mūsu prāta radītos šķēršļus un palīdz saklausīt savu dvēseles balsi, sirdsbalsi. To daudzi izjūt kā pēkšņas atklāsmes, kuras dod izpratni par situāciju, kurā atrodas, tas palīdz lēmumu pieņemšanā, kad prāta apsvērumi neļauj ieraudzīt sev piemērotāko ceļu. Kā arī sniedz terapeitisko efektu un palīdz pie veselības problēmām. Parasti seansa laikā jūtams ļoti dziļš miers un labsajūta.

Skaņas terapija ir meditatīvs un vienlaikus terapeitisks process, kura laikā iespējams:

  • atjaunot enerģiju, attīstīt intuīciju

  • aizskalot” prom visu lieko – bailes, trauksmi, nogurumu, šaubas

  • atbrīvoties no emocionāliem blokiem

  • nonākt ārpus prāta novilktajām robežām

  • sasniegt un piedzīvot iekšēju mieru un tagadnes sajūtu

  • kā arī palīdz pie veselības problēmām

Piedāvājam to visu izbaudīt kolēģu kolektīvā vai draugu lokā – lai izjustu, kā šis process visus saliedē, noskaņo uz kopīgām frekvencēm. Tāpat tas var palīdzēt sajust, saprast vienam otru, ieskatīties otra iekšējā pasaulē...

Tikpat labi to var baudīt arī vienatnē – tad tā ir iespēja pabūt tikai savās sajūtās, jo esot grupā gribot negribot esam kopīgā laukā un notiek ne tikai katra individuālais darbs, bet visiem kopīgs grupas darbs.

Seansa ilgums: 40 minūtes. Pēc tā ir iespēja nobaudīt siltu tēju vai kādu no piedāvātajiem skābekļa kokteiļiem (par papildus samaksu – 3 EUR)

Vietu skaits: 1-8 personām