Par mums

25.10.2018.

Sāls istabiņa - par mums

Labdien! 

Mani sauc Laura. Es jau sen sapņoju par kaut ko savu - par darbiņu, kuru daru sev, ar lielu prieku un milzīgu atdevi. Tikai ideja par to, kas tas varētu būt, pie manis ilgi nenāca. Bet tad tā radās kā 1.aprīļa joks, kad bija jāsāk domāt ko darīt, beidzoties bērna kopšanas atvaļinājumam un laižot meitiņu bērnudārzā. Kad meita bija saaukstējusies, apmeklējām vairākas sāls istabas un dzīvesbiedrs pajokoja – taisām savu sāls istabu! Doma iepatikās - nelika mieru, neļāva naktīs gulēt un ilgu laiku tika ‘apčubināta’, pētīta, plānota un analizēta. Šobrīd jau ir pilnīga pārliecība, ka tas ir tas, ar ko turpmāk vēlos nodarboties.

Mana līdzšinējā darba pieredze vienmēr ir bijusi saistīta ar klientu apkalpošanu, un domāju to arī turpināt, tikai citā sfērā kā līdzšinējās nodarbošanās. Esmu strādājusi gan kafejnīcā, viesnīcas recepcijā, bankā, gan tūrisma aģentūrā. Arī sāls istabiņā ir darbs ar klientiem - tas ir tas, kas man vislabāk patīk un padodas.

Lai savu ideju realizētu, pašizglītošanās nolūkos apmeklēju dažnedažādus seminārus un mācības, kas varētu noderēt, bez priekšzināšanām uzsākot savu biznesu. Startēju vairākos konkursos ar cerību piesaistīt papildu finanšu līdzekļus ātrākai un vieglākai biznesa uzsākšanai, diemžēl tajos neveicās. Bet tad es guvu apliecinājumu populārajai brazīliešu rakstnieka Paulu Koelju frāzei: "Ja Tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu." Manā gadījumā šī pasaule bija paši, paši tuvākie, kas atbalstīja, iedrošināja un palīdzēja visdažādākajos veidos. MILZĪGS PALDIES viņiem par to! #ģimenēirspēks

Šī bija ļoti dīvaina vasara. Saka, ka tik karsta un gara tā sen neesot bijusi. Mums tā bija putekļu un remontu vasara, kad saulīti redzējām pavisam maz. Ir tik daudz sviedru, asaru un, jā - arī asiņu! izliets, bet tas viss bija tā vērts! Pašu spēkiem esam izveidojuši sāls istabu, kas aprīkota ar jaunu, efektīvu sāls ģeneratoru. 

Mans sapnis ir radīt draudzīgu, drošu vidi vispirms jau ģimenēm ar bērniem, bet durvis būs atvērtas ikvienam. Lai tā ir jauna alternatīva kopīgai laika pavadīšanai, vienlaikus gūstot patiesu labumu – stiprinot, atjaunojot un profilaktiski spēcinot savu veselību. 

Un nu.. Ieelpo. Izelpo. Jūties labi. :)

25.10.2019.

Sāls istabiņai gads kopš atvēršanas brīža


Kas to būtu domājis, ka laiks var skriet TIK ātri! Nemaz neticas, bet šodien aprit precīzi gads, kopš pirmoreiz oficiāli vērām Sāls istabiņas durvis apmeklētājiem! Diena tikpat pelēcīgi rudenīga kā pirms gada, bet sajūtas gandrīz tikpat siltas, pacilājošas un priecīgas. Toreiz - par to, ka beidzot atvērāmies, bet šodien, par to, ka ir izdevies! Par to, ka jūsu ar katru dienu kļūst arvien vairāk, un to, ka nākat, stāstiet citiem un prom ejat priecīgi un veselāki! PALDIES! :)